Reklama
 • Czwartek, 29 sierpnia 2013 (12:05)

  Zauważyłaś, że kąpiele – słoneczne i morskie – nie służą paznokciom oraz okalającym je skórkom? Kąpiel i masaż olejkiem rycynowym z sokiem z cytryny szybko im pomoże.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 29 sierpnia 2013 (11:05)

  Nie, proszę odczekać przynajmniej dwie minuty, aby lakier się nie „zwinął”. Dopiero potem nakłada się jedną warstwę utwardzacza. Znowu chwilę czekamy, aby wszystko całkowicie wyschło. Jaki zabieg podniesie opadające górne powieki? Kosmetyczne zabiegi liftingujące poprawią strukturę skóry wokół oczu i podniosą powiekę delikatnie i na krótko. Wstrzyknięcie botoksu spowoduje uniesienie brwi i podniesienie powiek górnych na kilka miesięcy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 28 sierpnia 2013 (12:05)

  Regularnie stosuj odżywkę Jednocześnie pielęgnuje i upiększa. Nadaje paznokciom połysk, a dzięki składnikom (wapń, wit. A, E, F) przeciwdziała rozdwajaniu się płytki. Stosuj jedną warstwą odżywki i co dzień nakładaj kolejną. Po 3-4 dniach usuń ją zmywaczem (bez acetonu) i zacznij od nowa. Wzmocnij je kąpielami Codziennie wieczorem (choć przez miesiąc) zaaplikuj paznokciom

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 27 sierpnia 2013 (09:05)

  Odważne i zdecydowane barwy lakierów do paznokci przyciągają uwagę. Bajecznie kolorowe emalie o odcieniach soczytej fuksji, dojrzałych wiśni, śliwek, piasku skrzącego w promieniach zachodzącego słońca podpowiada nam sama natura.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 27 sierpnia 2013 (08:05)

  Chcesz pokazać swoje nogi? Tego lata nie zabraknie Ci odwagi, jeśli zadbasz, by były gładkie, opalone, wypielęgnowane.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 27 sierpnia 2013 (08:05)

  Żółte, zielone albo pomarańczowe. Takie kolory na paznokciach marzą mi się w wakacje. Zniechęca mnie tylko ciągłe malowanie i zmywanie. Joanna Hryniewicka

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 26 sierpnia 2013 (12:00)

  Chciałabym wiedzieć, jak można zaradzić wrastaniu paznokcia - pyta Monika z Suwałk.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 20 sierpnia 2013 (11:00)

  Chciałabyś mieć długie i twarde paznokcie, a one cały czas się łamią? Nie przejmuj się, wiemy, co zrobić, by wyglądały pięknie i zdrowo.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 13 sierpnia 2013 (11:05)

  "Lubię modny manikiur. Jednak moje paznokcie rozwarstwiają się i kruszą, przez co trudno nadać im odpowiedni kształt. Gorzej też nakłada się lakier. Jak temu zapobiec?". Paulina, 29 lat, Gdańsk

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 13 sierpnia 2013 (11:00)

  O czym to może świadczyć? O łuszczycy. Jedną z odmian tej choroby jest (obok skóry i stawów) właśnie łuszczyca paznokci. O zakażeniu dermatofitami (najczęściej wywołują grzybicę). Co robić? Zgłoś się na konsultację do dermatologa, który może zlecić badania krwi w kierunku łuszczycy, ewentualnie zapisze leki przeciwgrzybicze. Stosuj odżywkę z witaminą A i keratyną.

  Czytaj więcej Komentarzy:0