Reklama
 • Czwartek, 11 kwietnia 2013 (13:01)

  Bardzo długo zasychające lakiery do paznokci o nieznośnym, przykrym zapachu to już przeszłość.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 kwietnia 2013 (15:47)

  Motywy zwierzęce (cętki, prążki) zdobiące paznokcie są wciąż modne. Jednak styliści paznokci zachęcają do pewnej odmiany. Proponują naklejki i wzorki na paznokcie o motywach kwiatowych oraz emalie, które zmieniają manikiur w niezwykłą biżuterię. Samoprzylepne naklejki z kwiatowymi wzorami (Misslyn) nie wymagają suszenia. Równie łatwo można je nakleić, jak i usunąć za pomocą zmywacza do paznokci. Przyklejając do paznokci szablon (Bell)

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 kwietnia 2013 (13:09)

  W tym karnawale supermodne są magnetyczne lakiery, które wyczarowują efektowne desenie na paznokciach. Wystarczy pomalować płytkę emalią z metalicznymi drobinkami. Potem przytrzymać nad nią magnes (15-20 sekund). Opiłki zaczną się poruszać i tworzyć wzorki, np. paski, gwiazdki. Szybszym sposobem na nietypowy manikiur są zdobienia: naklejki lub całe we wzorki sztuczne paznokcie. Te pierwsze przykleja się na pomalowane płytki i utwardza bezbarwną emalią. Drugie po prostu przykleja (klej i szp

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 kwietnia 2013 (13:07)

  Każda z nas w trochę inny sposób powinna pielęgnować paznokcie. Zależy on od tego, w jakiej są kondycji, ile mamy lat i jak je na co dzień traktujemy. Oto trzy wyjątkowe strategie, dobrane dla naszych czytelniczek.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 kwietnia 2013 (13:04)

  Zimą przesuszona jest nie tylko skóra dłoni, lecz także płytki paznokci oraz okalające je skórki.

  Czytaj więcej Komentarzy:0