Reklama
 • Środa, 30 września 2015 (13:06)

  Najmodniejsze kolory lakierów sprawią, że twoje dłonie będą smuklejsze, a paznokcie zyskają ładniejszy kształt! Sprawdź, co wybrać – nude, granatowy czy kolor szampana?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 2 września 2015 (15:00)

  Słyszałam, że paznokcie przed umalowaniem trzeba odtłuścić. Czym? Marta Modzelewska (36 l.), Wieliczka

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 27 sierpnia 2015 (15:05)

  Dziesięć lat temu kobiety, które miały manikiur i pedikiur, były w mniejszości. Dziś jest odwrotnie. Tę zmianę najlepiej widać latem, wtedy niemal wszystkie lakierujemy paznokcie. Malujemy je na ekstrawaganckie kolory, zdobimy. Problem w tym, że nie zawsze z dobrym rezultatem. To takie trudne? Nie, ale żeby manikiur lub pedikiur był modny, ładny i trwały, trzeba przestrzegać kilku zasad. Ustaliliśmy je z ekspertem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 25 sierpnia 2015 (13:00)

  W upalne dni musisz uzbroić się w cierpliwość, jeśli zamierzasz pomalować paznokcie. Gdy temperatura otoczenia przekracza 20°C, trwa to naprawdę długo. Chyba że… przyspieszysz proces wysychania emalii.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 24 sierpnia 2015 (08:00)

  Do ich skrócenia wykorzystaj pilniczek z mineralną lub szklaną powierzchnią. Unikaj metalowego, bo strzępi płytki, a to sprzyja ich późniejszemu rozdwajaniu się. Pilnikiem opiłowuj paznokcie tylko w jednym kierunku (inaczej będą się strzępić). Nadaj im lekko okrągły lub prostokątny kształt. Na koniec płytki (całe ich powierzchnie i krawędzie) pociągnij kilkakrotnie tzw. polerką (blokiem o kilku powierzchniach ścierających). Na koniec wypoleruj je najgładszą stroną. T

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 22 lipca 2015 (08:05)

  Aby lekko Cię niosły i dobrze prezentowały się w sandałkach, dbaj o ich dobre nawilżenie, zapobiegaj szorstkości i rogowaceniu. Wypielęgnowane stopy to zdrowe stopy!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 20 lipca 2015 (13:05)

  Jakie są modne kolory pazurków, jak dbać o skórę dłoni i wokół paznokci?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 17 lipca 2015 (11:05)

  Jedziesz na urlop i chciałabyś nie martwić się odpryskującym lakierem do paznokci? Zainwestuj w manikiur hybrydowy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 16 lipca 2015 (13:05)

  Zgodnie ze starym powiedzeniem, są wizytówką i metryką każdej kobiety. Postaraj się, by mówiły o Tobie jak najlepiej i nie zdradzały Twojego wieku.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 13 lipca 2015 (13:05)

  W tym sezonie najbardziej seksownym akcentem stylizacyjnym są pięknie ozdobione stopy w odkrytych bucikach. Na lato polecamy emalie do paznokci w gamie różów i błękitów, elektryzujące odcienie limonki i cytryny, a także biel i czerwień. Na topie są zestawienia skontrastowane kolorystycznie. – Do gładkich sandałków w jasnym kolorze dobieramy pedikiur w soczystych barwach, np. różu, turkusie – podpowiada stylistka paznokci, Marzena Kanclerska. Do wzorzystych proponu

  Czytaj więcej Komentarzy:0