Reklama
 • Środa, 18 marca 2015 (08:05)

  Polecam Pani wykonanie manikiuru pielęgnacyjnego i na czas kuracji zrezygnowanie z lakieru. Płytka paznokci najpierw jest delikatnie ścierana (peelingowana), potem nakłada się maskę nawilżającą, a na końcu wmasowywuje oliwkę. Zabieg powtarzamy raz w tygodniu, 3 lub 4 razy. Małgorzata Ekert – Studio Urody Ekert

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 11 marca 2015 (13:05)

  Pokusiłam się o manikiur hy brydowy. Czy to prawda, że muszę go zdjąć u kosmetyczki? - dopytuje Beata Jasiak (39 l.), Ełk.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 27 lutego 2015 (13:05)

  Na pomalowanie paznokci trzeba poświęcić kilkanaście minut. I zdecydowanie więcej na to, aż całkowi cie wyschną. Na szczęście znalazło się rozwiązanie – tzw. wysuszacz. To bezbarwny preparat w postaci lakieru lub zakraplacza, który nanosi się na umalowane płytki. Skraca on czas wysychania emalii i dodatkowo pięknie ją nabłyszcza.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 25 lutego 2015 (11:05)

  Nawet jeśli zazwyczaj nie malujesz paznokci, to w karnawale zapewne zdarzy Ci się okazja, by ozdobić je szalonymi barwami lakierów i wzorami. Oto, co masz do wyboru.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 24 lutego 2015 (15:05)

  Nawet najstaranniej opiłowane paznokcie nie wyglądają ładnie, gdy otaczają je przerośnięte i postrzępione skórki. Jeśli zajmiesz się nimi umiejętnie i systematycznie, szybko pozbędziesz się problemu. Uwaga – skórki, choć niepotrzebne z estetycznego punktu widzenia – chronią paznokieć. Dlatego należy obchodzić się nimi delikatnie, by nie spowodować np. infekcji czy bolesnego pęknięcia. Ponieważ skórki zbudowane są ze zrogowaciałych komórek, można odpychać je patyczkiem, usuwać za pomocą specjal

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 24 lutego 2015 (15:05)

  Kolory paznokci, które nigdy nie wychodzą z mody? Oczywiście czerwień i nude! Radzimy, jak wybrać swój odcień.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 23 lutego 2015 (12:05)

  Elegancko pomalowane paznokcie są uzupełnieniem balowej kreacji, niemal jak biżuteria.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 18 lutego 2015 (14:00)

  W lansowanej przez kreatorów gamie kolorów każda z nas znajdzie coś dla siebie. Możemy wybierać spośród kilku trendów. Pastelowy minimalizm: modne są odcienie w tonacji bieli, przełamanej kroplą szarości, beżu lub różu. Toaletka Królowej Śniegu: dominują lakiery w kolorze srebrzystych szarości, błękitów oraz świetlistego szafiru. Zmysłowa czerwień: paleta od makowej czerwieni i purpury po malinowy róż. Kolory lakierów może podkreślać ich faktura.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 4 lutego 2015 (10:05)

  Niech twój manikiur mieni się blaskiem jak biżuteria!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 24 grudnia 2014 (08:05)

  Dbamy o powabny wygląd paznokci równie chętnie, jak o usta. I podobnie jak usta, pomalujmy je supermodnie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0