Reklama
  • Czwartek, 21 stycznia 2016 (13:05)

    Elegancki manikiur. Klasyka czy ekstrawagancja?

Mamy dla was trzy propozycje upiększenia paznokci. Wszystkie w klimacie elegancji z nutką szaleństwa. Idealne na imprezę!

Reklama

Srebro na czarnym

Czerń może optycznie zwęzić paznokcie, chyba że połączysz ją ze srebrem. Na opiłowane, wypolerowane i odtłuszczone paznokcie nałóż bazę i dwie warstwy czarnego lakieru.

Przygotuj srebrny lakier i cienki pędzelek. Malowanie wzoru zacznij od półokrągłej linii po przekątnej paznokcia. Potem domaluj poziome linie w regularnych odstępach.

Z granatowym akcentem

Ten wzór wysmukli paznokcie. Aby wzmocnić efekt, opiłuj paznokcie (np.na kształt kwadratu lub migdała, który wraca do łask). Pokryj płytkę bazą i dwiema warstwami szarego lakieru.

Za pomocą cienkiego pędzelka (np. do eyelinera) namaluj na środku cienką linię zaczynającą się w ok. 1/3 długości paznokcia.

Ponadczasowa czerwień

Jest bardzo zmysłowa. Zanim przyjdzie kolej na lakier, delikatnie odsuń skórki patyczkiem, nadaj paznokciom lekko zaokrąglony kształt i wypoleruj je. Odtłuść płytkę, nałóż bazę i dwie warstwy lakieru. Przyda się też nabłyszczacz.

Show
Więcej na temat:mamy | srebro | manikiur | klasyka

Zobacz również

  • Polecam te sposoby zwłaszcza podczas urlopu, gdy pomalowałyśmy paznokcie, a właśnie chcemy szybko wyjść. Możemy spryskać pomalowane paznokcie lakierem do włosów. Można również skierować na nie... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.